Jesteśmy polskim producentem wyrobów z wikliny

Polska Wiklina to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, której siedziba znajduje się w stolicy polskiej wikliny – w Rudniku nad Sanem (Kopki), który jednocześnie stanowi największy ośrodek wikliniarski w Europie Wschodniej.

Czytaj dalej...

Jesteśmy polskim producentem i od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą wyrobów z wikliny na rynki zagraniczne oraz na terenie Polski, które sami tworzymy z pasją, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, wykorzystując do ich tworzenia wyłącznie najlepszej jakości polską wiklinę.

Naszym celem jest dzielić się pięknem, jakie daje naturalne rzemiosło oraz pasją do wyrobów z wikliny, które z jednej strony są niezwykle delikatne, z drugiej zaś przepełnione są dzikością natury. Jeśli mielibyśmy wskazać drugie imię wyrobów z wikliny to z pewnością byłby to styl boho i rustykalne wnętrza, ale musimy przyznać, że wiklina świetnie czuje się też w nowoczesnym i skandynawskim klimacie. Wyroby z wikliny nie mają ograniczeń, cała reszta zależy już tylko od wyobraźni.

W naszej pracy dążymy do dostarczania klientom wiklinowych produktów, wykonywanych ręcznie z pasją i należytą starannością, przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o środowisko naturalne. Obsługujemy klientów detalicznych i hurtowych pochodzących z Polski oraz z zagranicy. Dbamy o najlepszą obsługę i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy oraz przekazywanemu z pokolenia na pokolenie, fachowi, wykonujemy wyroby z wikliny i drewna zarówno do domu i ogrodu i jesteśmy w tym specjalistami. Nasze wyroby charakteryzują się tym, że są naturalne i ekologiczne, a to oznacza, że w procesie produkcji stawiamy na wykorzystywanie surowców odnawialnych z polskich upraw.

Zapraszamy do współpracy.

Polska Wiklina – z miłości do natury !