Koszyk

Rowery miejskie z roku na rok zyskują na popularności. Są wybierane jako środek transportu do pracy, na uczelnię, na zakupy i oczywiście na przejażdżki rowerowe. Te ostatnie często odbywają się w towarzystwie przyjaciół, rodziny i… pupilów.  Ważne jest, aby zapewnić jak największy komfort podróży zarówno właścicielowi i zwierzęciu, warto więc postawić na kosz wiklinowy z kratką zabezpieczającą.  Rowerzyści mają do wyboru dwa rodzaje – montowane na kierownicy lub na bagażniku.

KOSZ NA KIEROWNICĘ

Decyzja o tym jaki kosz wybrać uzależniona jest głównie od wielkości i wagi czworonoga. Mniejsze psy lub koty można bez problemu umieścić w koszu na kierownicę, bowiem ich niewielki ciężar pozwoli na bezpieczną i nieskrępowaną jazdę.  Przednie kosze dają dodatkową kontrolę podczas podróży, pozwalają na nawiązywanie kontaktu z pupilem, a także w razie potrzeby zapewniają możliwość szybkiej interwencji.

KOSZ NA BAGAŻNIK

Ten rodzaj kosza przeznaczony jest do przewożenia psów lub kotów o większym gabarycie. Pozwala na transport zwierząt z wagą ok. 10 kg i ze względu na swój rozmiar daje większą przestrzeń i wygodę. Kosze te montuje się bezpośrednio do bagażnika, co zdecydowanie ułatwia jazdę i daje możliwości manewru. Dodatkową zaletą jest to, że kosz zakłada się na stałe, a jego demontaż jest trudny, daje to ochronę przed jego kradzieżą, a Ty nie musisz każdorazowo tracić czasu na jego mocowanie.

Zarówno kosze na kierownicę jak i na bagażnik posiadają metalowe kratki zabezpieczające czworonoga.  Zwykły kosz na rower może nie zdać egzaminu, ponieważ Twój pupil może z niego wypaść lub wyskoczyć, gdy zauważy po drodze coś, co przyciągnie jego uwagę. Wybierając kosz możesz zdecydować się na dodatkową miękką, bawełnianą poduszkę –  gwarantujemy, że Twój pupil będzie zachwycony.

Jazda na rowerze z psem lub kotem może być prawdziwą przyjemnością, jeśli zadbasz o odpowiedni kosz, który zapewni bezpieczeństwo Tobie i czworonogowi. Wybierz kosz wiklinowy z metalową kratką i ciesz się wspólnymi przejażdżkami.

Call Now Button