Koszyk

Balkon to miejsce, gdzie możemy odpocząć po ciężkim dniu pracy, wypić poranną kawę lub spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Aby wygodnie spędzać czas na balkonie, warto wyposażyć go w odpowiednie meble. Jednym z najlepszych wyborów będą meble wiklinowe. W tym artykule podpowiemy, jakie warto wybrać meble wiklinowe na balkon , zarówno mniejszych jak i większych rozmiarów.

Wybieramy meble wiklinowe na balkon

Wybierając meble wiklinowe na balkon warto zastanowić się, jakie będą nasze potrzeby oraz jakie rozmiary maj nasz balkon. Przede wszystkim warto wybrać meble, które nie zakłócą przestrzeni i nie zajmą dużo miejsca, a  staną się praktycznym i wygodnym elementem do wypoczynku. Aby stworzyć przytulny klimat, warto wyposażyć balkon w meble wykonane z naturalnej wikliny. Krzesła, stoły oraz sofy wykonane z wikliny wprowadzą na Twoim balkonie spokojny nastrój i pozwolą Ci w pełni cieszyć się pięknem otaczającej Cię przyrody.

Fotele wiklinowe

Fotele wiklinowe to klasyk mebli balkonowych. Można je postawić zarówno na małych balkonach, jak i na większych. Krzesła z wikliny są nie tylko wygodne, ale też eleganckie i stylowe. Warto wybrać modele, które posiadają wygodne poduszki, które zapewnią dodatkowy komfort podczas siedzenia.  Wśród najpopularniejszych modeli foteli na balkon są Fotel wiklinowy Muszla, Fotel wiklinowy Muszla z podłokietnikiem, Fotel wiklinowy Regan, Fotel Balkonówka czy kompaktowy Fotel Ażur. Jeśli twój balkon jest o nieco większych rozmiarach możesz postawić na Fotel wiklinowy Lot, Fotel Węgier lub Fotele Bujane.

Stoły wiklinowe

Stoły wiklinowe to kolejne meble, które warto rozważyć podczas wyposażania balkonu. Dzięki nim można stworzyć na balkonie idealne miejsce do spożywania posiłków, spotkań z przyjaciółmi czy pracy w plenerze. Stoły wiklinowe są lekkie i bardzo estetyczne oraz dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb i preferencji. Najczęściej spotykane są stoły okrągłe, owalne lub prostokątne, ale można również znaleźć modele o nietypowych kształtach. Wybór stołu jest jednak zależny od stylu, wielkości balkonu oraz od przeznaczenia. Jeśli planujesz ucztować na balkonie lepszy będzie wyższy stół wiklinowy,  a jeśli chcesz stworzyć miejsce do porannej kawy czy książki, stolik kawowy będzie idealny.

Sofy wiklinowe

Sofy wiklinowe to kolejny element wyposażenia balkonu, który warto wziąć pod uwagę. Meble te są nie tylko praktyczne i wygodne, ale też bardzo estetyczne, dzięki czemu świetnie wpasują się w każdą aranżację. Jest to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i relaks.  Najczęściej spotykane są sofy dwuosobowe, dzięki czemu możesz się na niej samotnie rozłożyć lub spędzić czas z bliską Ci osobą.  Sofy wiklinowe na balkonie to świetny sposób na stworzenie przytulnego i eleganckiego klimatu dla więcej niż jednej osoby.

Taborety wiklinowe

Jeśli posiadasz niewielki balkon, ale chcesz stworzyć na nim przytulne i funkcjonalne miejsce, to idealnym wyborem mogą być taborety wiklinowe. Taborety to niewielkie i poręczne meble, które zajmują niewiele miejsca, a jednocześnie są bardzo praktyczne, bowiem pełnią wiele funkcji. Mogą służyć jako siedzisko lub stolik do postawienia napojów, kwiatków lub książki. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi można je łatwo przestawiać i dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Meble wiklinowe to świetny wybór na balkon. Fotele, stoły, sofy z wikliny są nie tylko wygodne i praktyczne, ale też eleganckie i stylowe. Występują w dwóch kolorach ( białe i naturalne), dzięki czemu możesz je wkomponować w swój balkon. Przy wyborze mebli warto zwrócić uwagę na styl oraz rozmiar, który będzie odpowiedni dla naszego balkonu. Meble wiklinowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć na balkonie przytulny i elegancki klimat. Sprawdź meble wiklinowe. 

Call Now Button