Koszyk

Meble wiklinowe na taras, balkon czy do ogrodu to propozycja dla miłośników ekologicznych rozwiązań. Ich naturalna elegancja wciąż cieszy się niesłabnącym powodzeniem i oprócz tego, że stanowią oryginalną i naturalną dekorację w ogrodzie, są bez wątpienia doskonałym akcentem w domu, do którego przekonało się już wielu.

Niezależnie czy masz malutki balkon czy ogromny ogród, wiklinowe meble dopasowują się  do każdej przestrzeni. Sofy, fotele, stoły oraz huśtawki wiklinowe zachwycają naturalnymi kolorami, wyszukanymi formami, niezwykłą wygodą i różnorodnością wymiarów. Możesz się w nich zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, zorganizować kameralne spotkanie z przyjaciółmi i naprawdę wypocząć.

Meble wiklinowe są uniwersalne oraz ponadczasowe, dzięki czemu pozwalają stworzyć rustykalny klimat, świetnie też czują się w nowoczesnym wydaniu. Gdy chcesz zmienić nieco ich wygląd wystarczy zarzucić na oparcie koc, a na siedzisku położyć miękką poduszkę. Dodatki te znajdują zastosowanie również podczas chłodniejszych dni i wieczorów, gdy nie chcesz rezygnować z porannej kawy na balkonie czy tarasie oraz wieczornego relaksu z książką czy winie.

Ogromną zaletą wikliny i wykonanych z niej mebli oraz produktów jest to, że są bardzo lekkie, dzięki czemu bez problemu możesz zmieniać ich położenie i w zależności od zapotrzebowania przenosić w inne miejsce. Jest to szczególnie potrzebne w czasie deszczu, gdy chcesz schować meble z ogrodu na zadaszony taras czy podczas upałów, gdy pragniesz ukryć się w cieniu.

Ważne, aby pamiętać, że stoły, fotele i sofy wiklinowe wymagają opieki.  Należy czyścić je wilgotną szmatką  lub myć wodą z dodatkiem sody oczyszczonej, octu, kwasku cytrynowego lub soku z cytryny, który zapobiega matowieniu oraz chronić przed promieniami słońca oraz deszczem. Aby przedłużyć żywotność mebli warto także zabezpieczyć je impregnatem do drewna, a na zimę chować do domu. Wówczas meble wiklinowe odwdzięczą się i będą służyć przez długie lata.

Oferowane przez nas meble to solidne konstrukcje wiklinowe, piękne i zarazem funkcjonalne.  Są w 100% naturalne, ekologiczne i ręcznie wykonane, co gwarantuje ich niepowtarzalność i unikatowość. Wiklina, z której są wykonywane  meble wiklinowe to odnawialny surowiec z polskich upraw, dzięki czemu masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne i jednocześnie o swoje dobre samopoczucie. Obcowanie z naturą bowiem relaksuje, daje spokój i wpływa na odpowiednią regenerację.

Nie zastanawiaj się więc, wprowadź do domu i ogrodu produkty wykonane z materiału występującego w przyrodzie, jakim jest wiklina.

 

 

Call Now Button