Skip to main content

Wyobraź sobie wiosnę, kwitnące kwiaty i drzewa, ogród, naturalne ogrodzenie sztachetowe tworzące sielski klimat i mnóstwo zieleni – a teraz pomyśl sobie, że taki obraz może być częścią Twojego podwórka.. i wcale to nie potrzebujesz do tego hektarów ziemi usytuowanych gdzieś na wsi.

Stworzenie własnego miejsca wypoczynku i ogrodowej aranżacji często nie wymaga wielkiego wysiłku. Oprócz wypielęgnowanych oczek wodnych i skalniaków, równie efektowną częścią jest ogrodzenie, którego wybór jest równie istotny. Niegdyś płot pełnił głównie funkcję ochronną, jednak z czasem zaczęto przywiązywać wagę do jego walorów estetycznych i ekologicznych. Do uniwersalnych i naturalnych ogrodzeń z pewnością możemy zaliczyć płoty sztachetowe z leszczyny łupanej, które stają się coraz bardziej popularne wśród właścicieli posesji. Wyróżniają się atrakcyjnym designem, który łatwo można dopasować do wystroju domu i ogrodu, a do tego zapewniają dość prosty montaż.

Płoty sztachetowe z łupanej leszczyny to doskonały i naturalny sposób na ogrodzenie działki i ogrodu. Mogą być używane jako osłona grządek warzywnych, podpora dla roślin pnących oraz jako ogrodzenie dla stawów czy oczek wodnych. Doskonale sprawdzają się również jako zagroda dla zwierząt hodowlanych. Warto tu podkreślić, że produkowane przez nas płoty leszczynowe są całkowicie naturalne i nie zawierają w sobie związków chemicznych, co czyni je bezpiecznymi dla ludzi, zwierząt czy roślin.

Płoty leszczynowe występują w wielu rozmiarach z możliwością wyboru odstępu pomiędzy sztachetami, dzięki czemu wpasują się do każdej przestrzeni. Zarówno te mniejsze jak i większe pomogą nam odgrodzić się od sąsiadów i wydzielić w ogrodzie miejsca szczególnego przeznaczenia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest stworzenie odpowiedniego miejsca relaksu, z dala od zgiełku, gdzie możesz odpoczywać w zgodzie z naturą.  Ta ostatnia jest tu kluczowa, bowiem to właśnie dzięki niej żyjemy i możemy w pełni odpoczywać.  Niepowtarzalnego charakteru ogrodowi z pewnością dodają płoty leszczynowe, które tworzymy z naturalnych surowców i które tworzą nieograniczone możliwości. Zobacz jak prezentują się sztachetowe ogrodzenia i stwórz aranżację, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom estetycznym!

Call Now Button