Koszyk

Magiczna atmosfera świąt dotyczy również Twojego pupila. Postaw na oryginalne gadżety i podaruj je swojemu zwierzakowi, aby pokazać mu, jak bardzo go kochasz. Wybór prezentów jest ogromny, jednak warto zdecydować się na te naturalne, które będą bezpieczne dla Twojego pupila.  Postaw na naturalne kosze wiklinowe, które zachwycą każdego czworonoga!

Budka wiklinowa – Kącik wyciszenia dla Twojego pupila 

Czas świąteczny jest okresem dużego zamieszania, krzątanina w kuchni, nowi goście w domu,  śpiewający kolędnicy, a później huczny Sylwester. Nie zapominajmy w tym czasie o naszych pupilach. Stwórzmy  im miejsce, gdzie mogą się nie tylko zrelaksować, ale ukryć przed całym zamieszaniem i gdzie będą się czuć swobodnie. Budka wiklinowa jest do tego stworzona, da pupilowi schronienie i poczucie bezpieczeństwa.

Wiklina jako ekologiczny materiał idealnie sprawdza się jako świąteczny prezent dla pieska czy najbardziej wybrednego kota. Dzięki wyjątkowym kształtom i stylowym uszom, budka wiklinowa nada wnętrzu unikalny charakter, a Twój zwierzak będzie miał się gdzie się schronić.

Budka wiklinowa ma wiele zalet, między innymi jest nią uniwersalność – wiklinowe kosze sprawdzają się nie tylko dla kotów, lecz także dla psów małych i średnich ras, a także królików. Czy już wiesz, co chcesz podarować swojemu milusińskiemu pod tegoroczną choinkę?

Transporter wiklinowy – idealny prezent świąteczny dla milusińskich

Umieszczając Transporter wiklinowy pod choinką sprawimy niesamowitą radość czworonożnemu członkowi rodziny, a także jego opiekunowi.  Taki prezent sprawi, że właściciel bez problemu będzie mógł przetransportować swojego pupila w razie potrzeby do weterynarza lub zabrać ze sobą na wakacje. Takim gestem można pokazać zwierzakowi, że jest kochany, może czuć się bezpiecznie i nie zostanie pozostawiony sam w domu, a właścicielowi, że zależy nam na dobru jego i jego czworonożnego przyjaciela.

Transporter wiklinowy dla psa lub kota, dzięki doskonałej prezencji, idealnej formie, może być wykorzystany przy różnych okazjach, ponieważ łączy w sobie zarówno walory estetyczne, jak i praktyczne. Cały wypleciony ręcznie z ekologicznej wikliny prezentuję się niezwykle okazale. Wyłożony poduszką w atrakcyjnych wzorach z akcentem zwierzęcym, to doskonały podarunek pod choinkę bożonarodzeniową dla każdego pupila. W tym transporterze wiklinowym każdy zwierzak będzie się czuł wyjątkowo. Po ściągnięciu kratki zabezpieczającej, kosz posłuży naszemu pupilowi jako miejsce do wypoczynku przy świątecznym zgiełku, a także da mu ukojenie i miejsce do ucieczki przed nowymi gośćmi.

Pamiętaj też, że transporter wiklinowy przyda się podczas transportu zwierzaka na święta, warto więc pomyśleć o jego zakupie wcześniej.

Wygodne legowisko wiklinowe w prezencie dla czworonoga

Pora wymienić legowisko? To doskonała okazja, by połączyć piękne z pożytecznym i pod choinkę podarować pupilowi nowe posłanie! Twój psiak będzie miał szansę już w święta wyspać się w komfortowych warunkach, a Twój dom zyska stylowy dodatek. Relaks na legowisku sprawi, że nawet pies poczuje magię świąt… a przy okazji się wyśpi!

Umieszczając legowisko wiklinowe w ustronnym miejscu, zapewnimy mu komfort z dala od domowego zgiełku. To ważne, aby zwierzę miało swoją przestrzeń do snu. Wybór legowiska nie może być przypadkowy – musi ono być odpowiedniej wielkości, aby ulubieniec mógł się w nim swobodnie ułożyć i bez skrępowania zmieniać pozycje. Każdy domowy zwierzak lubi mieć miejsce zarezerwowane tylko dla siebie – to tam odpoczywa i śpi, regenerując siły. W prezencie dla pupila możesz kupić legowisko z miękką poduszką lub komfortową sofę wiklinową.

Podczas poszukiwania prezentów świątecznych nie zapomnij o swoim zwierzaku, bowiem Twój pupil też zasługuje na prezent. Wybierz dla niego idealną budkę wiklinową z uszami w kolorze naturalnym lub białym, transporter wiklinowy lub wygodne legowisko, która zapewni schronienie i miejsce wypoczynku. Wybór jest ogromny, wszystko zależy od zwierzaka oraz funkcji, jakie kosz powinien spełniać. To jak, który model będzie pasował do Twojego zwierzaka najbardziej?

Call Now Button