Koszyk

Zbliżają się mikołajki, które chyba wszystkim dzieciom kojarzą się z prezentami. Nie ma co się dziwić, bowiem obdarowywanie tych najmłodszych w dniu 6 grudnia jest tradycją. W tym roku postaw na prezenty, które nie tylko zachwycą Twoje dziecko, ale także będą wspierać jego rozwój. Na rynku dostępnych jest wiele zabawek z tworzyw sztucznych,  warto jednak postawić na nietuzinkowe rozwiązania, jakimi są naturalne wózki wiklinowe dla lalek, na zabawki i maskotki. Pasują na prezent na mikołajki 2022 i będą służyć przez cały rok.  Podpowiadamy, jaki wózek wiklinowy będzie idealny na prezent świąteczny dla Twojego dziecka.

Jeśli zastanawiasz się jaki wózek wiklinowy wybrać, by powodował uśmiech na twarzy dziecka,  a także nie był jedną z tych zabawek, którą wyrzuci w kąt,  dopasuj wózek do wieku swojego malucha oraz funkcji, jakie oprócz zabawy może spełniać.

Wózek wiklinowy na wysokim podwoziu

Bez wątpienia każda mała księżniczka uwielbia wózki wiklinowe dla lalek, w których może przewozić swoje ulubione maskotki czy lalki i się nimi opiekować. Dzięki takiej zabawie dziecko się rozwija, uczy odpowiedzialności, bowiem naśladowanie mamy podczas opieki nad rodzeństwem jest bardzo rozwojowe. A jak wiemy, zabawa w odgrywanie ról to jedna z ulubionych zabaw najmłodszych. I ważne jest, aby rodzice tworzyli do tego odpowiednie warunki. Wózek wiklinowy dla lalek daje taką możliwość i zapewnia świetną zabawę, która bez wątpienia pobudza wyobraźnię, ale także może być idealnym dopełnieniem aranżacji pokoju dziecięcego. A to właśnie przestrzeń malucha jest niezwykle ważna i powinna nie tylko zapewniać wygodę, ale także być miejscem, gdzie dziecko może kształtować rzeczywistość wokół siebie.

Wózek wiklinowy na wysokim podwoziu oprócz tego, że jest wykonany z naturalnych surowców i jest świetną alternatywą dla sztucznych plastikowych zabawek to dodatkowo pozwala zmienić wygląd i  zaaranżować harmonijne wnętrze pokoju dziecięcego. Wózek wiklinowy dla lalek występujący w  wersji na wysokim podwoziu jest znacznie chętniej wybierany przez rodziców starszych dzieci, ze względu na wyżej usytuowaną rączkę. Jeśli więc masz w domu księżniczkę, która już dawno ma za sobą naukę stawiania pierwszych kroków  to wózek wiklinowy na wysokim podwoziu jest doskonałym wyborem jako na prezent na mikołajki dla dziewczynki.

Wózek wiklinowy na niskim podwoziu 

W obecnych czasach, kiedy sklepy są  przepełnione jednorazowymi rzeczami, trudno jest znaleźć zabawki, które przetrwają lata. Poszukując odpowiedniego prezentu świątecznego dla dziewczynki, warto wybrać taką zabawkę, które będzie solidna, łatwa w obsłudze, a także ucząca od najmłodszych lat obcowania z dobrej jakości produktami. Takie są właśnie wózki wiklinowe dla lalek na niskim podwoziu, które podobnie jak te wyższe modele wspierają rozwój dziecka, pozwalają na twórcze zabawy w naśladowanie dorosłych,  a także dają możliwość zaspokojenia typowej dla dziecka potrzeby opiekowania się.

                 

Czym więc różnią się te modele ?  Wózek wiklinowy na niskim podwoziu z wysuniętą rączką polecany jest dla dziewczynek, które dopiero  rozpoczynają przygodę z nauką chodzenia. Wózek pełni funkcję typowego pchacza, kształtującego precyzję ruchów i orientację przestrzenną,  jest dopasowany do mniejszego wzrostu i dodatkowo jest niezwykle lekki, co ułatwia użytkowanie. Oczywiście nie możemy tu zapomnieć o aspektach estetycznych, bowiem wózek stanowi świetne dopełnienie pokoju dziecięcego. Co więcej, nie tylko dziewczynki mają radość z użytkowania wózków wiklinowych, ale także mamy, które wybierając tradycyjne wózki wiklinowe mogą powrócić wspomnieniami do lat dzieciństwa. 

Wózek wiklinowy do ciągnięcia 

No dobrze, ale zapytasz co z prezentem na mikołajki dla chłopca ? Tu też mamy coś wyjątkowego, prosto z natury – wózek wiklinowy do ciągnięcia na zabawki, które ułatwi zdecydowanie ułatwi życie rodzicom. Pewnie nie są Ci obce sytuacje, gdy dziecko nie chce wyjść z domu bez swoich ulubionych zabawek, których jest tyle, że często nie mieszczą się w dłoni malucha. Wózek wiklinowy to produkt idealny na takie kryzysowe sytuacje. Dziecko może swobodnie ciągnąć wózeczek ze sobą, a gdy się zmęczy, odstawić wózek, który dzięki specjalnie zaprojektowanej drewnianej nóżce będzie stał stabilnie. To jednak nie koniec zalet. Wózek wiklinowy pomaga zapanować nad chaosem panującym w pokoju małego odkrywcy i jest doskonałym przedmiotem do przechowywania. Dziecko po zakończonej zabawie może samodzielnie zebrać wszystkie przedmioty znajdujące się na podłodze i przewieźć je w odpowiednie miejsce w pokoju.

Wózki wiklinowe do ciągnięcia pomagają utrzymać porządek i ułatwiają organizację przestrzeni. Oprócz tego doskonale wspierają rozwój malucha, kształtują stabilizację, uczą porządku, pozwalają na zabawy w odgrywanie scen ze świata dorosłych, takich jak układanie, przewożenie, sprzedawanie, kupowanie i…  można by tak wymieniać bez końca. Dzięki swym wymiarom wózek pomieści dużego misia, samochody, które zawsze leżały porozrzucane na podłodze, a także inne zabawki, na które na pewno wystarczy miejsca. To także wspaniały dodatek do małego i stylowego wnętrza. Zapewnia możliwość twórczej zabawy i ułatwia przekonanie maluszka, by jego skarby lądowały w bezpiecznej kryjówce. 

Wiklinowy wózek to zabawka, która podobnie jak pierwszy rower, pozostaje w pamięci dziecka na stałe. Zadbaj o piękne wspomnienia swojego malucha  w otoczeniu naturalnych, polskich produktów. Wybierz wózek wiklinowy jako prezent na mikołajki lub pod choinkę dla chłopca i dziewczynki. SPRWDŹ.

Call Now Button